• Start
  • Zapowiedzi
  • Prawdziwe piosenki Tomasz Krzemiński. Zobacz Teraz E-koncert z Dworu Artusa
  • Jarek Mikołajczyk

Prawdziwe piosenki Tomasz Krzemiński. Zobacz Teraz E-koncert z Dworu Artusa

Tomasz Krzemiński miał swoją nową płytę Prawdziwe Piosenki grać 2 kwietnia w Światowy Dzień Autyzmu w Gnieźnie na imprezie C.K. eSTeDe i Popcentrali. Wiemy, jak wygląda sytuacja w kraju spowodowana Cocid 19. Chcemy Was jednak zaprosić przed komputery na e - koncert. 

 

To był wieczór pełen wrażeń, których z pewnością dostarczy nam Tomasz Krzemiński, śpiewający kontrabasista, muzyk w Teatrze Ochoty, artysta którego bardzo często można spotkać grającego na ulicach polskich miast. Będzie pełen wrażeń i do tego bez wychodzenia z domu!
Specjalnie dla Was stajemy na głowie, by dostarczyć Wam choć namiastkę artusowej kultury. Co z tego wychodzi? ...Pusta Sala Wielka... kamera... i sam on - 
Tomasz Krzemiński
 i jego kontrabas! Do tego przepiękne dźwięki, trochę śpiewania, trochę gwizdania, ale na pewno dużo emocji, których doświadczycie przed swoimi komputerami w piątkowy wieczór.
Zabrzmiały piosenki (przede wszystkim z czasów 20-lecia międzywojennego), które znamy i lubimy, takie jak choćby Pierwszy siwy włos, Przyjdzie dzień, czy Co bez miłości wart jest świat. Owe wybory dowodzą tylko, że mimo upływu lat piosenki te wciąż inspirują, a z ich wnętrza wciąż bije ponadczasowa prawda. I właśnie takiej prawdy można było spodziewać podczas koncertu!
Tomasz Krzemiński – niegdyś basista alternatywnych zespołów (Neuma, Variete, Dopamina), dziś solista, śpiewający kontrabasista, muzyk w Teatrze Ochoty, czasem basker grający na starówkach polskich miast. Właśnie ukazała się jego płyta pt. Prawdziwe piosenki, na której muzyk składa hołd wielkim piosenkom 20-lecia międzywojennego.
 
Na żywo z Tomkiem Krzemińskim i Miłoszem Olenieckim spotkamy się podczas jesiennego Artus Festival 16 październka 2020